Великі перегони. Головна.

Новини

Ірина Василенко розповіла, як потрапила на кастинг "Великих перегонів"

Ірина та Володимир Василенки із захопленням згадують про участь у "Великих перегонах". Відповідаючи на питання френдів з Вконтакте, Ірина розповіла, як у їхній сім'ї виникла ідея взяти участь у "Великих перегонах".

"Я ходила по квартирі, телевізор у цей час працював і я випадково почула рекламу "Хочеш об'їздити весь світ? Побувати в різних країнах? Тоді заповнюй анкету". І я зважилася на цю авантюру без вагань. З претендентів на участь зі мною були: тато, мама, брат. Я вирішила спробувати ризикнути з татом, тому подзвонила йому і запитала, чи поїде він зі мною, якщо ми пройдемо кастинг і він сказав: "З тобою я готовий піти хоч на край світу". Так все і почалося. Потім були кастинги в Києві і нарешті нашу команду затвердили для участі в шоу. Ми не могли повірити, що це сталося саме з нами!", - поділилась Ірина.

Поїздка в ОАЕ лишила по собі незабутні спогади, а участь в проекті подарувала учасникам ще й велику популярність.

"Після шоу наше життя наповнилося новими яскравими барвами, з'явилось багато друзів, які щиро за нас вболівали. Після виходу передачі в ефір до мене стали підходити незнайомі люди, котрі висловлювали свою повагу, щодо мого віку і сміливості взяти участь в такому екстремальному шоу. Один юнак ще й назвав мене Героєм України. Це було дуже приємно!" - зізнається Володимир.

"Ми погодилися на участь в шоу, тому що любимо пригоди, подорожі, знайомства з новими людьми. Ми відкриті світу і не втрачаємо можливості, які нам дає доля! А після участі у "Великих перегонах" у нас з'явилася популярність, люди стали впізнавати нас на вулиці, незнайомі люди підходили і говорили: "Ми вас бачили по ТБ!" Друзі, які давно не дзвонили, згадали про нас ... Суцільні приємні сюрпризи. І ще з'явилося бажання брати участь у нових проектах!", - розповідає Ірина.

Участь в "перегонах" стала стимулом для батька з донькою подорожувати далі. Уже через кілька днів після повернення з Дубаї вони відправилися в один із Трускавецьких санаторіїв, у який Ірина давно мріяла поїхати. Що ж, побажаємо Василенкам здоров'я і наснаги, нехай "Великі перегони" стануть лише успішним туристичним стартом у їхньому житті!

Нагадаємо, Ірина і її 72-річний батько Володимир вибули з "Великих перегонів" на першому етапі. Вони не впорались з випробуванням поїздки на баггі по пустелі.

Нравится

Новини