Великі перегони. Головна.

Команди

Андрій Іщук та Ірина Козирева

Андрій та Ірина – романтична пара з Києва. Вони разом навчаються у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка: Андрій - аспірант, Ірина – студентка. Хлопець та дівчина – майбутні географи. "Ми не могли не прийти на кастинг, адже це чудова можливість побачити світ, перевірити свої знання на практиці", - каже Андрій. 

Проте головний мотив цієї пари далекий від світу науки. Вони разом вже три роки, їхні стосунки все ще сповнені романтики, проте закоханим ще не доводилося випробувати почуття на міцність. Незважаючи на те, що Андрій сам побував у багатьох країнах, а Ірина кілька разів відпочивала "дикуном", разом вони майже не подорожували та поки що уникали екстриму. 

Пара вірить, що не лише кохання допоможе здолати будь-які труднощі. Ірина, незважаючи на янгольську зовнішність, дуже смілива та рішуча дівчина. Андрій – впевнений у собі, справжній лідер та справжній чоловік. У нього усе йде за планом: він готовий запропонувати Ірині руку та серце, коли міцно стоятиме на ногах. "Якщо ми зможемо вибороти півмільйона, тоді вистачить і на весілля" - мріє дівчина. 

Чи здатен впевнений у собі Андрій прислухатися до Іринчиної думки? Чи зможе витончена дівчина побороти втому, огиду, та звикнути до постійного дискомфорту? Та як виглядає романтичне кохання у спартанських умовах? Ірина та Андрій вірять – що "Великі перегони" стануть початком їхньої спільної історії. 

Нравится

Новини